Dívčí celoroční boty AVRILE MINI, Superfit, 1-006373-5000, červená – 22

Dívčí celoroční boty AVRILE MINI, Superfit, 1-006373-5000, červená – 22 od této přední společnosti Superfit je k dostání levně a pohodlně online. Nakupujte opravdu rychle, dokud máme zboží skladem. Dívčí celoroční boty AVRILE MINI, Superfit, 1-006373-5000, červená – 22 aktuálně v akci od 1220 Kč

Výrobce:Superfit

Tyto obzvláště měkké a pružné první vycházkové boty superfit v jemném designu kombinují mimořádnou funkčnost s maximálním komfortem. Vysoce kvalitní semišová kůže je nejen plyšová a dokonale tvarovaná, ale také extrémně odolná, a proto dokonale přizpůsobená potřebám dětí. Pečlivě sladěné typy kůže a textilu spolu navzájem dokonale ladí nejen na materiálu, ale také na barevné úrovni.
Díky praktickým suchým zipům se model rychle a snadno nasazuje a sundává. Kožená vnitřní podšívka a kožená stélka, která je…

. od spolehlivého výrobce Superfit jde u nás právě teď pořídit výhodně. Kupte si tento produkt bezpečne a rychle online. za super cenu 1220 Kč

Další vlastnosti: Výrobce Superfit. Velikost 22. Sezóna 20PZ. Pohlaví Holka. Barva červená. Šířka obuvi šíře S – uzká. Zapínání Na suchý zip. Výška obuvi Nízká obuv. Svršek Kůže. Podšívka a stélka Kůže. Typ Polobotky.