Dámské trekové boty Targhee III WP W magnet/smoke blue, Keen, 1023038, modrá – 41 | US10.5 od předního výrobce Keen , zboží máme nyní v omezeném množství, s nákupem určitě neváhejte. Nakupte toto zboží za super cenu u nás online. Dámské trekové boty Targhee III WP W magnet/smoke blue, Keen, 1023038, modrá – 41 | US10.5 právě nyní za 2799 Kč

Výrobce:KEEN

Extrémně pohodlné a lehké dámské trekové boty Keen Targhee III  WP hodící se pro každý typ chodidla. Dobře padnou i lidem se širším chodidlem a vyšším nártem. Pohorky Targhee jsou vhodné do středně těžkého terénu, kde oceníte jejich zvýšenou odolnost proti podvrknutí kotníku a nezklamou vás ani při zimních túrách.
Jsou vyrobené z kvalitní voděodolné kůže a pevné textilie, která společně s membránou KEEN.DRY a PFC free impregnací dokonale ochrání vaše nohy i v deštivém počasí.
Kvalitní gumová podrážka s…

. od společnosti s výborným jménem Keen – produkt u nás seženete právě teď za super cenu. Vybírejte s rozmyslem, zboží nemusí být dlouho v akci. ve slevě pouze nyní za 2799 Kč

Další vlastnosti: Výrobce Keen. Velikost 41. SizeAge US10.5. Barva modrá. Pohlaví Žena. Typ Boty. Sezóna 22JL. Šířka obuvi šíře M – střední. Výška obuvi Nízká obuv. Zapínání Šněrovací. Svršek Kůže.