Zvíře na zvíře Junior – moje první hra

649 

Zvíře na zvíře Junior – moje první hra od skvělého a známého výrobce Haba – zboží u nás pořídíte právě ted za skvělou cenu. Na našem e-shopu si pořídíte kvalitní zboží za top ceny. Zvíře na zvíře Junior – moje první hra – nyní pořídíte od 648.96 Kč

Katalogové číslo: AF554909914 Kategorie: , ,
Výrobce:Haba

Popis produktu

Tři balanční hry se zvířátky pro 1 až 4 děti ve věku od 2 let. S nejmenšími dětmi začněte společně volnou hrou. Podívejte se společně na ilustrace na herních prvcích. Prohlédněte si pozorně všechna zvířátka. Jaká zvířata jsou na obrázku? Můžete si také s dítětem povídat o tom, jaká zvířátka jste viděli v zoo nebo v obrázkové knížce. Jak se nazývají?

Následně si můžete zahrát první stohovací hra pro malé krotitele zvířat. Zvířátka by si přála, aby se mohla dotknout mraků. Ale jak se k nim nahoru dostat? Krab Karel má nápad! Co kdyby všichni vylezli na sebe a vytvořili vysokou věž? Možná by pak zvířátko umístěné na vrcholu dosáhlo až mrakům a dotklo se jich. Zvířátka rychle začnou lézt jeden na druhého. Podaří se jim dostat až k mrakům? Naskočte, je nejvyšší čas to zjistit.

Pro zkušené zvířecí akrobaty máme zábavnou stohovací hru. Všechna zvířátka jsou nyní již docela zkušenými akrobaty. Na louce se mají vlastně docela bezpečně. Některá z nich si nyní chtějí vyzkoušet své dovednosti na vratkém voru na vodě. Ale naskládat všechna zvířata na vor by bylo trochu nebezpečné. Jak se rozhodne o tom, kdo smí na vor nastoupit? Chytrý krab Karel má další dobrý nápad: „Budeme házet kostkou!“ Všichni rychle souhlasí a jdou na to…Dostanou se všechna zvířata do jedné ze dvou zvířecích pyramid?

Tato hra umožní vašemu dítěti vyvíjet se v hravém prostředí a otevře mu mnoho témat. Hra stimuluje různé schopnosti a dovednosti vašeho dítěte: jemnou motoriku, pozorování, koordinaci ruka–oko a dokonce první pochopení fyziky.

Další vlastnosti: Výrobce HABA. Určeno pro holku. Určeno pro kluka. Věk od 3 let. Typ hračky hry. Rozměry 22 x 22 x 6,7 cm. Rozvíjí motoriku. Rozvíjí paměť a postřeh. Ekologický výrobek ano. . .