Výtvarná hra – Tvoříme dopravní svět – koláž

559 

Výtvarná hra – Tvoříme dopravní svět – koláž od tohoto skvělého výrobce DJECO lze u nás pořídit za skvělou cenu. Kvalita tohoto produktu má dva rozměry, a sice úroveň a konzistentnost. Výtvarná hra – Tvoříme dopravní svět – koláž – nyní pořídíte za 558.97 Kč

Katalogové číslo: AF464240846 Kategorie: , ,
Výrobce:DJECO

Popis produktu

Výtvarná sada speciálně navržená pro předškoláky od 3 do 6 let s chutí tvořit. Děti si pomocí vlastní fantazie a kreativity vytvoří obrázky barevného dopravního světa. Nejprve si děti vybarví dopravní prostředky (bagr, autobus, stavební stroje) a další příslušenství. Nemusí se bát přetahování, protože si pak dílky jednoduše vymáčknou. K dispozici mají děti několik podkladových ploch, na které pak lepí jednotlivé vybarvené části a tvoří koláž.

Výtvarné činnosti podporují u dětí rozvoj fantazie, tvořivosti a jemné motoriky. Děti se naučí i trpělivosti a soustředění.

Sada obsahuje 4 oboustranné voskovky, listy s dopravními prostředky a příslušenstvím, 6 ks podkladové scény, tubu s lepidlem, návod. Rozměry balení jsou 29,5 x 23 x 6 cm.

Další vlastnosti: Výrobce Djeco. Určeno pro kluka. Věk od 3 let. Věk předškoláci. Typ hračky tvoření. Rozměry 29,5 x 23 x 6 cm. Rozvíjí tvořivost. Rozvíjí fantazii. . . .