Vodní pistole Eva 48cm, Wiky, W118182

Vodní pistole Eva 48cm, Wiky, W118182 od známé společnosti Wiky je právě nyní ve slevě. Nenechte si tuto akci ujít. Nakupte si na našem e-shopu za super ceny. Vodní pistole Eva 48cm, Wiky, W118182 aktuálně za 89 Kč

Výrobce:Wiky

Délka vodní pistole je 48 x 5 cm Tato vodní pistole vám zajistí spoustu zábavy, ať už při vodních či pozemních bitvách. Nejdříve napustíme vodu do zásobníku a potom už stačí jen zamířit a vystřelit!
Délka vodní pistole je 48 x 5 cm
Hračka vhodná pro děti od 3 let

. od spolehlivého výrobce Wiky – produkt u nás seženete právě teď za super cenu. Opět se můžete těšit na enormní výběr zboží za skvělé ceny. ve výhodné slevě 89 Kč

Další vlastnosti: Výrobce WIKY. Délka 48 cm. Šířka 5 cm. Výška 5 cm. Baterie NE. Věk od 3+. Distribuce CZ. . . . .