Terra Kids – Indiánské týpí

5 999 

Terra Kids – Indiánské týpí od společnosti Haba je pro vás pro vás právě dnes v akci. Udělejte si radost nákupem u nás pohodlně a bezpečně online. Terra Kids – Indiánské týpí momentálně k dispozici za 5998.66 Kč

Katalogové číslo: AF369589941 Kategorie: ,
Výrobce:Haba

Popis produktu

Spát pod širým nebem? To je zážitek, který by si neměl nechat ujít žádný mladý dobrodruh. S týpí z řady Terra Kids to nebude problém. Týpí se snadno a rychle staví, má pohodlnou a polstrovanou podlahovou podložku, kterou lze využít i jako piknikovou deku. Podlahová rohož má zvýšené ochranné hrany. Stěny týpí jsou vyrobeny z kvalitní pevné látky z polyesteru. Rám je vyroben ze smrkového dřeva. Týpí má v horní části dva větrací otvory a v dolní části jeden vstup se závěsem. Týpí je ideální soukromé útočiště pro děti na zahradu nebo kamkoliv do přírody. V balení najdete i snadno srozumitelný montážní návod. Týpí je tak velké, že se v něm najde prostor i pro dospělého člověka.Vhodné pro děti od 3 let. Rozměry sestaveného týpí: výška 220, průměr 182 cm.

Další vlastnosti: Výrobce HABA. Určeno pro holku. Určeno pro kluka. Věk od 3 let. Věk předškoláci. Věk od 6 let. Věk od 9 let. Typ hračky hračky. Rozměry 220 x 182 cm. Rozvíjí fantazii. .