Rhino Hero – Super Battle

649 

Rhino Hero – Super Battle od dodavatele se skvělou pověstí Haba , zní to neuvěřitelně, ale zboží u nás nakoupíte opravdu výhodně. Vyberte si zboží přímo pro vás a podle hodnoty nákupu získáte ještě slevu. Rhino Hero – Super Battle – můžete mít za 648.96 Kč

Katalogové číslo: AF554909927 Kategorie: , ,
Výrobce:Haba

Popis produktu

Zábavná 3D hra na zručnost pro 2 –4 superhrdiny od 5 do 99 let. Superhrdina nosorožec je zpět vakci! A tentokrát se k němu přidali další superhrdinové, přátelé Giraffe Boy, Big E. a Batguin. Superhrdinové společně staví závratně vysoký mrakodrap. Podaří se jim vyšplhat na tolik pater mrakodrapu? Jen v případě, že byl pečlivě postaven a hrdinové mají pevnou ruku. Neradujte se ale příliš brzy; bitvy vás mohou poslat rychle zpět dolů.

Získejte medaili superhrdiny a zastavte protivné opice. Jen tak se můžete stát superhrdinou! Doba trvání hry 10-20 minut.

Další vlastnosti: Výrobce HABA. Určeno pro holku. Určeno pro kluka. Věk předškoláci. Věk od 6 let. Věk od 9 let. Věk od 12 let. Typ hračky hry. Délka 20 min. Počet hráčů 2-4. Rozvíjí motoriku.