My Little Pony: Twilight Sparkle Deluxe – vel. S

My Little Pony: Twilight Sparkle Deluxe – vel. S od společnosti se zárukou kvality ADC Blackfire je nyní k dostání výhodně za super cenu. V eshopu pořídíte opravdu kvalitu za rozumné peníze. My Little Pony: Twilight Sparkle Deluxe – vel. S za výhodnou cenu 799 Kč

Výrobce:ADC Blackfire

“Luxusní šatičky Twillight Sparkle ze seriálu My Little Pony. Krásné barevné šatičky s motivem Twillight Sparkle!

Obsah balení: šatičky a křídla

Velikost S
Věk: 3-4 let
Výška: 104 cm
Šířka v pase: 51 cm

UPOZORNĚNÍ Nevhodné pro děti mladší 36 měsíců. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty nebo vdechnuty. Nebezpečí udušení.
Obal není hračka, před použitím hračky ho odstraňte z dosahu dítěte, může způsobit zadušení.”

Další vlastnosti: Výška výrobku 0.0 cm. Šířka výrobku 0.0 cm. Délka výrobku 0.0 cm. Nomenklatura 61044300. Hmotnost jednoho kusu včetně balení 0.0 kg. Sortiment 2. Výrobce ADC Blackfire. Sezóna Celorok. Určeno pro Kluky i Holky. Země původu mimo EU. Doporučený věk 3+.