Kouzelné čtení – Kniha – Pohádky na dobrou noc

450 

Kouzelné čtení – Kniha – Pohádky na dobrou noc od výrobce se skvělou pověstí Albi lze zakoupit u nás za příznivou cenu. Nové produkty každý den. Aktuální ceny a slevy. Kouzelné čtení – Kniha – Pohádky na dobrou noc – nakoupíte u nás nyní za 449.90 Kč

Katalogové číslo: AF371697407 Kategorie: ,
Výrobce:Albi

Popis produktu

Interaktivní kniha Pohádky na dobrou noc z edice Kouzelné čtení je určená pro děti od 2 do 6 let. Pohádky si děti mohou nejen poslechnout, ale samy si je podle obrázků zkusit převyprávět. V knížce nechybí jednoduchý kvíz na ověření jejich znalostí.

Tato knížka přináší osm pohádek pro nejmenší. Karkulka, Smolíček, Budulínek, Jeníček, Mařenka a další postavičky ožívají v krásných ilustracích Michaela Bergmannové. Zaposlouchejte se s dětmi do pohádek vyprávěných Zlatou Adamovskou a Petrem Štěpánkem. Kromě toho, že se děti s pohádkami seznámí, mohou se je samy podle obrázků naučit vyprávět. Stačí jen následovat pohádková klubíčka, která je příběhy provedou.

Kniha obsahuje přes 500 zvuků a textů.
Ilustrace: Michaela Bergmannová
Text: Lucie Krystlíková

Další vlastnosti: Výrobce Albi. Věk od 2 let. Věk od 3 let. Věk předškoláci. Určeno pro holku. Určeno pro kluka. Typ hračky hry. Typ hračky knihy a CD. Rozvíjí smysly. Rozvíjí motoriku. Rozvíjí řeč.