Kočárek EasyGo Soul Air 2019 dvojkombinace Denim

8 200 

Kočárek EasyGo Soul Air 2019 dvojkombinace Denim od našeho předního výrobce Easygo je u nás k dispozici opravdu výhodně. Vybírejte z široké nabídky produtků za nízké ceny. Kočárek EasyGo Soul Air 2019 dvojkombinace Denim výhodně za 8 200 Kč

Katalogové číslo: 38 Kategorie: ,
Výrobce:Easygo

Popis produktu

Moderní kočárek, se kterým budou dlouhé procházky a výlety radost. EasyGo Soul Air je kombinovaný kočárek, ve kterém si vaše děťátko bude hovět od narození až do tří let. Snadno se skládá a konstrukce je lehká, takže jej jednoduše a bez velké dřiny můžete uložit do auta. V boudičce je ventilace, která zajistí děťátku dostatek čerstvého vzduchu. Korbička je dostatečně prostorná a pohodlná. Jakmile dítě přejde do sportovního kočárku, o jeho bezpečnost se postarají pětibodové pásy. Zadní opěrku můžete nastavit od úplného sedu po leh, takže dítě se také ve sportovní verzi kočárku pohodlně vyspí. Kočárek Soul Air disponuje řadou praktických vychytávek jako je regulovatelné madlo. Snadno si jej přizpůsobíte své výšce a do prostorného košíku se vejde i větší nákup. Chcete znát více informací o kočárku?

Další vlastnosti: Barva Modrá. Název barvy Denim. Kolečka Nafukovací. Model Soul Air. Typ kočárku Dvojkombinace. Nosnost Do 15 kg. Materiál Textilie. Pro Holku. Vhodné do Lehkého terénu. Typ rukojeti Kloubová. Vlastnosti kočárku Možnost složení včetně sportovní korby.