Kočárek Baby Active Mommy Glossy dvojkombinace Black/Gold

15 900 

Kočárek Baby Active Mommy Glossy dvojkombinace Black/Gold od našeho předního výrobce Baby Active je momentálně za bezkonkurenční cenu. Získejte zboží online a vyhněte se zbytečným frontám v obchodech. Kočárek Baby Active Mommy Glossy dvojkombinace Black/Gold právě nyní za 15 900 Kč

Katalogové číslo: 50 Kategorie: ,
Výrobce:Baby Active

Popis produktu

Metalické barvy jsou evergreen, který z módy jen tak nevyjde. Nejnovější verze kočárku Baby Active představuje vysoce elegantní kočárek, kterému dominuje kombinace metalických lesků s černou barvou. Můžete si vybrat hned ze tří netradičních designů. Ultralehký Mommy Glossy je ideálním společníkem do města. Velká gelová kola se však osvědčí i v náročnějším terénu. Do prostorného koše můžete v klidu uložit i objemnější nákup a do velké tašky vložíte veškeré nezbytnosti, které potřebujete pro miminko i pro sebe. Společné projížďky budou ještě příjemnější, když si dítě natočíte, jak budete potřebovat. Korbu i sportovní verzi je možné nasadit po i proti směru jízdy. Zjistěte si více informací o tomto krasavci. Máte zájem o kočárek i s autosedačkou? Podívejte se na zlatý Baby Active Mommy Glossy v trojkombinaci (3v1) s autosedačkou.

Další vlastnosti: Barva Černá. Název barvy Black/Gold. Kolečka Gelová. Model Mommy Glossy. Typ kočárku Dvojkombinace. Nosnost Do 15 kg. Materiál Textilie. Pro Holku. Vhodné do Lehkého terénu. Typ rukojeti Kloubová. Vlastnosti kočárku Houpavý.