Kiddy Auto hasičské RC na dálkové ovládání s efekty 19 cm, Wiky RC, W012376

Kiddy Auto hasičské RC na dálkové ovládání s efekty 19 cm, Wiky RC, W012376 od společnosti s výborným jménem Wiky RC je k dostátní teď u nás za super cenu. Získejte tento produkt bezpečně online. Kiddy Auto hasičské RC na dálkové ovládání s efekty 19 cm, Wiky RC, W012376 právě nyní za skvělou cenu 1269 Kč

Výrobce:Wiky RC

Kiddy Auto hasičské RC na dálkové ovládání s efekty. Velikost 19 cm. Blikající maják, zvukové efekty a melodie. Otočné vodní dělo na střeše. Efekty se aktivují stlačením žlutého tlačítka na střeše (hadice). Ovladač se 6 tlačítky. Pohyb do 4 směrů. Frekvence 2,4 GHz. On/Off/Try me spínač na spodní straně. Auto 4xAA součástí, ovladač 2xAA baterie nejsou součástí. Pozor, poplach! Zavolejte hasiče! S hasičským autem bude každý malý hasič vždy připraven k zásahu.
Kiddy Auto hasičské RC na dálkové ovládání s…

. od výrobce s dlouholetou historií Wiky RC , zboží jednoduše pořídíte zde opravdu výhodně. Nakupujte online kvalitní produkty za skvělé ceny. – nyní zakoupíte od 1269 Kč

Další vlastnosti: Výrobce Wiky RC. Délka 37 cm. Šířka 18.5 cm. Výška 21 cm. Baterie ANO. Věk od 18m+. Distribuce CZ. . . . .