Houpací kruh – červeno-modrý

2 869 

Houpací kruh – červeno-modrý od společnosti se zárukou kvality Woody je u nás k dostání za skvělou cenu. Rychlý a bezpečný nákup u nás. Houpací kruh – červeno-modrý – nyní můžete mít za 2868.84 Kč

Katalogové číslo: AF432411061 Kategorie: ,
Výrobce:Woody

Popis produktu

Houpačka pro zábavu i relaxaci. Sedák je vypleten provazovou sítí, rám z tvrzeného plastu je rovněž chráněný provazem. Použitý materiál umožňuje komfortní odpočinek i bezpečné houpání. Houpačka se může používat pouze vsedě nebo vleže. Zavěšuje se za kovové kroužky, které jsou provlečené na závěsných lanech. Lana jsou pevně zakončena zataveným uzlem ve spodní části kruhu. Průměr kruhu: 100 cm. Určeno pro děti od 3 let.

Max. nosnost: 100 kg nebo pro 1-2 děti. Váha houpačky je 6,2 kg. Tato houpačka je určena pro venkovní použití. Umístění je vhodné na plochý, ne betonový, dlážděný a asfaltovaný povrh, s minimálním odstupem 2 m od možných překážek, jako jsou ploty, garáže, domy, převislé větve, prádelní šňůry nebo elektrická vedení.

Další vlastnosti: Výrobce Woody. Určeno pro holku. Určeno pro kluka. Věk od 3 let. Věk předškoláci. Věk od 6 let. Typ hračky hračky. Rozměry 100 cm. Hmotnost 6,2 kg. Rozvíjí motoriku. .