Fat Brain mřížkovaná vkládačka InnyBin, Fat Brain, W010238

Fat Brain mřížkovaná vkládačka InnyBin, Fat Brain, W010238 s pečetí kvality od Fat Brain je u nás k dispozici opravdu výhodně. Nakupujte naše kvalitní zboží jednoduše a rychle online. Fat Brain mřížkovaná vkládačka InnyBin, Fat Brain, W010238 ve výhodné slevě 509 Kč

Katalogové číslo: AF605419200 Kategorie: , ,
Výrobce:Fat Brain

InnyBin mřížkovaná vkládačka. Rám kostky je z plastu. Mřížku tvoří elastické provázky. Různě tvarované dílky se nejdříve vloží dovnitř skrze elastickou mřížku a poté se vytahují ven. InnyBin mřížkovaná vkládačka. Rám kostky je z plastu. Mřížku tvoří elastické provázky. Různě tvarované kostky z měkkého materiálu lze jednoduše prostrkávat skrz mřížku.
Vkládání a vyjímání kostek přes pružné stěny kostky je skvělá zábava a smyslový zážitek.
Podporuje smyslové učení, koordinaci očí-ruce, vývoj motorických…

. od spolehlivé značky Fat Brain je k sehnání u nás za skvělou cenu. Nakupte si kvalitní produtky online a ušetřete tak váš čas. zrovna nyní za cenu 509 Kč

Další vlastnosti: Výrobce Fat Brain. Délka 20.3 cm. Šířka 14.6 cm. Výška 14.6 cm. Věk od 10m+. Distribuce CZ. . . . . .