dívčí polobotky LISBON PINK, Protetika, růžová – 35

dívčí polobotky LISBON PINK, Protetika, růžová – 35 od společnosti Protetika – zboží u nás pořídíte právě ted za skvělou cenu. Nakupte si kvalitní zboží na našem e-shopu. dívčí polobotky LISBON PINK, Protetika, růžová – 35 , produkt koupíte ted u nás za 1099 Kč

Výrobce:Protetika

Dívčí polobotky od značky Protetika s měkkou stélkou do jarního a letního období. Spolehlivé zapínání na 2 pásky. Vnější strana ze semišové kůže. Podrážka s výbornou ohebností i absorpcí došlapu. Ozdobný znak na bocích.
Přizpůsobivý tvar s odolnou podrážkou
Důkladné obšití nejčastěji namáhaných částí
Zapínání na 2 pásky pro pevné držení
Pohodlná podešev kopírující dětské chodidlo
Kontrastní znak na bocích
Speciální nepromokavá úprava s membránou PRO-tex
Vstřikovaná podešev

. od výrobce Protetika je momentálně za bezkonkurenční cenu. Získejte tento produkt za super cenu u nás online. ve výhodné ceně 1099 Kč

Další vlastnosti: Výrobce Protetika. Velikost 35. Typ Polobotky. Výška obuvi Nízká obuv. Zapínání Na suchý zip. Svršek Kůže. Membrána PRO-tex. Pohlaví Holka. Barva růžová. Sezóna 20JL. Distribuce CZ.