chlapecké polobotky AROX DENIM, Protetika, tmavě modrá – 33

chlapecké polobotky AROX DENIM, Protetika, tmavě modrá – 33 od výrobce s mnohaletou tradicí Protetika je k dispizici za skvělou cenu. Vyhněte se frontám a nakupte jednoduše online. chlapecké polobotky AROX DENIM, Protetika, tmavě modrá – 33 v akci za 999 Kč

Výrobce:Protetika

Chlapecké polobotky od značky Protetika s měkkou stélkou do jarního a letního období. Spolehlivé zapínání na 2 pásky. Vnější strana ze semišové kůže. Podrážka s výbornou ohebností i absorpcí došlapu. Ozdobný znak na bocích.
Přizpůsobivý tvar s odolnou podrážkou
Důkladné obšití nejčastěji namáhaných částí
Zapínání na 2 pásky pro pevné držení
Pohodlná podešev kopírující dětské chodidlo
Kontrastní znak na bocích
Speciální nepromokavá úprava s membránou PRO-tex
Vstřikovaná podešev

. od této přední společnosti Protetika je pro vás pro vás právě dnes v akci. Nakupte si bezpečně a rychle online. aktuálně za super cenu 999 Kč

Další vlastnosti: Výrobce Protetika. Velikost 33. Pohlaví Kluk. Typ Polobotky. Výška obuvi Nízká obuv. Zapínání Na suchý zip. Svršek Kůže. Barva tmavě modrá. Membrána PRO-tex. Sezóna 20JL. Distribuce CZ.