chlapecká celoroční obuv J051/M/V – modrá tyrkys, Jonap, modrá – 22

chlapecká celoroční obuv J051/M/V – modrá tyrkys, Jonap, modrá – 22 od výrobce s dobrým jménem Jonap je k dostání výhodně. Kvalita zahrnuje celkovou trvanlivost a spolehlivost tohoto výrobku. chlapecká celoroční obuv J051/M/V – modrá tyrkys, Jonap, modrá – 22 stojí ted u nás 830 Kč

Výrobce:Jonap

Obuv vyrobena z hladké kůže v kombinaci s velurovou kůží s textilní podšívkou s velmi měkkou podešví, vyvinuta pro maximální flexibilitu a lehkost obuvi, která vyhovuje současným trendům na odlehčenou a flexibilní obuv a vyhovuje zdravotním požadavkům.

mají mírně zpevněný opatek
velice ohebná a lehká podešev
vyjímatelná textilní stélka
celkově je bota velmi měkká a dostatečně široká ve špičce

Vnější materiál: kůže
Vnitřní materiál: textil
Podešev: syntetický materiál

. od společnosti s výborným jménem Jonap je nyní k dostání výhodně za super cenu. Nákupem online šetříte čas a nakupujete v pohodlí. aktuálně za super cenu 830 Kč

Další vlastnosti: Výrobce JONAP. Velikost 22. Sezóna 21JL. Pohlaví Kluk. Barva tyrkysová. Typ Polobotky. Šířka obuvi šíře M – střední. Výška obuvi Nízká obuv. Zapínání Na suchý zip. Svršek Kůže. Podšívka a stélka Textil.