BrainBox – fotbal

BrainBox – fotbal od kvalitní společnosti BrainBox lze zakoupit u nás za příznivou cenu. Udělejte si radost nákupem tohoto produktu u nás online. BrainBox – fotbal – produkt momentálně prodáváme za 399 Kč

Výrobce:BrainBox

“BrainBox je zábavná paměťová a postřehová karetní hra, která otestuje váš smysl pro detail. Odpovědi na všechny otázky máte přímo před sebou na kartě. Bude vám stačit 10 vteřin na to, abyste si všechno zapamatovali? Tato edice hry, věnovaná fotbalu, vás seznámí s těmi nejznámějšími fotbalovými týmy světa, jejich stadiony a klubovými legendami.

Hra BrainBox Fotbal obsahuje 55 hracích karet s ručně malovanými Ilustracemi, včetně oblíbených českých klubů SK Slavia Praha a AC Sparta Praha.
Hra pomáhá malým i velkým fanouškům fotbalu dozvědět se více o světových klubech, a přitom rozvíjí kognitivní dovednosti, jako je postřeh a vybavování si vzpomínek, které tvoří základ pro celoživotní vzdělávání.

Jak na hru?
1. Vezměte si libovolnou kartičku z krabice
2. Během 10 vteřin si zapamatujte co nejvíce z její obrázkové strany
3. Hoďte kostkou
4. Odpovězte na otázku

Obsah balení: 55 karet, pravidla, 1 přesýpací hodiny, 1 kostka”

Další vlastnosti: Výška výrobku 0.0 cm. Šířka výrobku 0.0 cm. Délka výrobku 0.0 cm. Nomenklatura 95044000. Hmotnost jednoho kusu včetně balení 0.0 kg. Sortiment 1. Výrobce BrainBox. Určeno pro Kluky i Holky. Země původu mimo EU. Doporučený věk 8 let. .