Zuru Pets Alive: Moje koťátko se zvuky

Zuru Pets Alive: Moje koťátko se zvuky od společnosti ADC Blackfire , zní to neuvěřitelně, ale zboží u nás nakoupíte opravdu výhodně. S nákupem tohoto produktu budete určitě spokojení. Zuru Pets Alive: Moje koťátko se zvuky cenově vychází na 669 Kč

Výrobce:ADC Blackfire

“Poznejte roztomilá koťátka, vaše nové mňoukající parťáky! Nakrmte hladová koťátka z jejich lahviček a poslouchejte, jak nadšeně mňoukají.
Překvapení nekončí! Při rozbalování objevíte 5 dalších překvapení, včetně vonící hmoty pro kočičí stelivo.
Tyto heboučcí parťáci umí vykouzlit neuvěřitelných 10 reálných zvuků koťat a jejich oči se rozzáří ve tmě! Už se nemohou dočkat, až se s vámi seznámí!

Připravte se na neodolatelnou kouzelnou kočičí show plnou radosti a lásky!
Adoptujte jich všech 8, včetně vzácné Duhové Kočičky!

Produkt vyžaduje baterie (3x AAA), které nejsou součástí balení.

Obsah balení:
– plyšové koťátko
– kouzelná lahvička s krmením
– kouzelný písek (kočičí stelivo)
– samolepky
– adopční certifikát
– obal ve tvaru klubíčka”

Další vlastnosti: Výrobce ADC Blackfire. Nomenklatura 95030041. Hmotnost jednoho kusu včetně balení 0.0 kg. Sortiment 1. Délka výrobku 0.0 cm. Šířka výrobku 0.0 cm. Výška výrobku 0.0 cm. Určeno pro Kluky i Holky. Doporučený věk 3+. Země původu mimo EU. .