Harry Potter Lektvary pro pokročilé – rodinná společenská hra

Harry Potter Lektvary pro pokročilé – rodinná společenská hra od přední značky Efko je k dostání výhodně. Pořidťe si kvalitní zboží u nás online za skvělé ceny. Harry Potter Lektvary pro pokročilé – rodinná společenská hra aktuálně v akci od 499 Kč

Výrobce:Efko

Originální stolní rodinná hra pro malé i velké hráče, se kterou se stanete součástí známého příběhu Harry Pottera. Díky jednoduchým pravidlům si ji s chutí zahraje jak skalní fanoušek hrdinů z Bradavic, tak třeba i dědeček, který příběhy Joanne Rowlingové nezná. Cílem hry je vyrobit co nejvíce lektvarů podle přiložených receptů. Vyhrává hráč s nevyšším počtem dokončených lektvarů. Vyrobeno v ČR.

Další vlastnosti: Výrobce EFKO. Určeno pro Kluky i Holky. Nomenklatura 95049080. Země původu mimo EU. Hmotnost jednoho kusu včetně balení 0.0 kg. Výška výrobku 0.0 cm. Šířka výrobku 0.0 cm. Doporučený věk 5+. Délka výrobku 0.0 cm. Sortiment 1. .