LEGO DUPLO Town 10946 Dobrodružství v rodinném karavanu

W020018
LEGO DUPLO 10965 Legrace ve vaně: Plovoucí vláček se zvířátky

499 Kč
Poslední kus U vás doma již: Pondělí 22. 04.
W027935
LEGO® DUPLO® Marvel 10995 Spider-Manův domek

599 Kč
W028284
LEGO® DUPLO®  10982 Traktor se zeleninou a ovocem LEGO® DUPLO®  10982 Traktor se zeleninou a ovocem

469 Kč
W033161
LEGO® DUPLO® 10988 Cesta autobusem

469 Kč
Skladem U vás doma již: Pondělí 22. 04.

Vyrazte na výlet do lesa se svým malým stavitelem a užijte si spoustu zábavných rodinných aktivit. Umístěte 3 figurky do karavanu a naložte vybavení na střechu. Jeďte opatrně, aby nic nespadlo! Jakmile dorazíte, postavte stan a pak si vychutnejte projížďku na kánoi. Nezapomeňte vzít foťák. Po dlouhém dni plném zábavy se celá rodina může sejít u ohně, kde si dá čaj a zazpívá písničky.

• Dobrodružství v rodinném karavanu (10946) z řady LEGO® DUPLO® Město je pestrobarevnou stavebnicí, která nabízí spoustu rodinných aktivit a příležitostí k učení, které si mohou děti užívat společně s rodiči.
• Obsahuje 4 DUPLO® figurky – muže, ženu, dívku a chlapce – a také karavan s točícími se koly a odnímatelnou střechou, látkový stan, kánoi a spoustu dalších zábavných doplňků.
• Zatímco se děti vydají na nápaditá kempovací dobrodružství, budou rozvíjet jemnou motoriku a naučí se, jak důležité je trávit čas společně s rodinou.
• Stavebnice plná aktivit a funkcí nabízí bezpočet příležitostí k hravému učení pro děti od 2 let. Rodičům pak dává šanci prožívat cenné vývojové milníky společně s jejich předškolákem.
• Model měří přes 14 cm na výšku, 7 cm na šířku a 9 cm do hloubky a můžete jej neustále přestavovat k obrazu svému nebo kombinovat s ostatními hračkami LEGO® DUPLO®.
• V návodu na stavění naleznete také zábavný obrázkový příběh, v němž figurují prvky ze stavebnice a který kreativní stavění a hraní obohatí o špetku legrace.
• Všechny stavebnice LEGO® DUPLO® byly odborně navrženy tak, aby s pomocí nápaditých prvků podněcovaly k neomezenému hraní, které podporuje vývoj a které si mohou děti užívat spolu se svými rodiči.
• Stavebnice LEGO® DUPLO® splňují ty nejvyšší oborové standardy, takže si můžete být jisti, že je pro malé ručky snadné kostky uchopit, umístit a rozpojit – a je tomu tak již od roku 1969.
• Kostky a dílky LEGO® DUPLO® pouštíme na zem, drtíme, kroutíme, zahříváme a analyzujeme, abychom zajistili, že splňují přísné normy týkající se bezpečnosti dětí.

Počet dílků: 30

Doporučený věk: 2+